14 декабря 2017

Золотий Мангуст відзначив кращих

Золотий Мангуст відзначив кращих

Вже традиційно в грудні в Одесі відзначають видатних спортсменів премією «Золотий Мангуст»

Джерело: http://ukrwrestling.com/home/media/news/page-5191/

З кожним роком кількість номінантів збільшується. Цього року ордена та статуєтки «Золотий Мангуст» отримали 40 чоловік. Серед них — найсильніші спортсмени і тренери світу, сучасні діячі спорту, меценати спорту і політики. «Золотий Мангуст» — це одна з небагатьох міжнародних премій, яка оцінює заслуги спортсменів, спираючись, виключно, на їх професійні якості.

Кількість володарів престижної нагороди серед борців також збільшується з кожним роком. Цього року статуєтку за спортивні досягнення отримали одразу четверо представників борцівської родини.

Досвідчений Семен Радулов — Чемпіон світу з пляжної боротьби на чемпіонаті світу в м Далаяні (Туреччина) 2017. Український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату Європи, бронзовий призер Універсіади. Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби .

Титулована Юлія Ткач — Заслужений майстер спорту, срібний призер чемпіонату світу (2017), срібний призер світу (2015), бронзова чемпіонка Світу 2017, Дворазова чемпіонка Європи (2011 і 2012), срібний призер чемпіонату Європи (2016), бронзовий призер Європи 2014.

Перспективний Андрій Антонюк — Чемпіон світу серед військово-службовців. Призер чемпіона Європи до 23 років.

Та зовсім юна Марія Коваленко — Чемпіонка України, кандидат в майстри спорту; 5-е місце на чемпіонаті Європи серед кадетів 2017 рік. Вашій увазі виступ Марії на європейській першості в Сараєво.

Відзнаку «Золотий Мангуст» вже багато років називають спортивним Оскаром та вручають тим, хто показав гарні результати протягом року. Будемо сподіватись, що наступного року, ще більше борців здобудуть медалі найвищого гатунку та отримають престижну нагороду.