12 декабря 2017

Міжнародна спортивна премія «Золотий Мангуст» відзначила досягнення братів Скрипаль

Міжнародна спортивна премія «Золотий Мангуст» відзначила досягнення братів Скрипаль

Джерело: Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

https://sport-koda.org/acticle/mizhnarodna-sportyvna-premiya-zolotyy-mangust-vidznachyla-dosyagnennya-brativ-skrypal

У цьому році свято спорту пройшов ще більш пишно й урочисто, адже нагород Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» були удостоєні близько 40 номінантів. Це люди, які живуть спортом, вони наполегливо працювали цілий рік, для того, щоб досягти високих результатів і на своєму прикладі показати, що немає межі людським можливостям і в досягненні спортивних висот.

Серед номінантів були й представники Київської області. За досягнення в спорті нагородили Вадима Скрипаля, старшого тренера молодіжної збірної України з самбо, президента Київської обласної федерації самбо, майстра спорту міжнародного класу з бойового самбо та майстра спорту з дзюдо, співзасновника благодійного фонду «Забери Дитина з Вулиці» та один із засновників «Школа Самбо БРАТІВ Скрипаль». А брата Вадима, Юрія Скрипаля, чемпіона світу з самбо майстра спорту міжнародного класу і майстра спорту з дзюдо, віце-президента Національної Федерації самбо України, президента Київської Федерації самбо, президента «Школи самбо братів Скрипаль», співзасновника «Забери дитину з вулицi» за розвиток та популяризацію спорту і меценатство нагородили золотим орденом.

«Заснувавши Міжнародну спортивну премію» Золотий Мангуст ", яка вже багато років відзначає заслуги видатних спортсменів, тренерів, діячів спорту, які роблять багато для розвитку спорту, кожен в своєму місті, в своїй країні, ми розвиваємо і популяризуємо спорт. Дев’яту урочисту церемонію нагородження прийшли підтримати наші почесні гості. Це партнери премії, меценати спорту, відомі спортсмени, політики і бізнесмени. Сьогодні вони нагороджують наших номінантів Премії. У цьому році у нас більш сорока лауреатів. Це говорить про те, що інтерес до події зростає і спортсмени докладають безліч зусиль для того, щоб бути в числі нагороджених почесними нагородами Премії «Золотий Мангуст», — прокоментував Магомед Магдієв, співзасновник Міжнародної премії за заслуги і досягнення в спорті «Золотий Мангуст», Президент громадської організації «Мангуст».

Створюючи Міжнародну спортивну премію, засновники керувалися одним простим принципом — «розвивати і популяризувати спорт» і це їм по праву вдалося.